Analiza potrzeb

Tworzenie aplikacji mobilnych nie jest proste – tym bardziej, jeśli mają być dopasowane do potrzeb konkretnego odbiorcy i konkretnej branży. Tym większe znaczenie ma więc wybór firmy, która zajmuje się ich projektowaniem i programowaniem. Wielu klientów przekonało się już, że nieodpowiednia firma to same kłopoty, a ta solidna, doświadczona, kreatywna, zapewnia wspaniałe efekty współpracy. W naszej firmie pracują właśnie doświadczeni ludzie z wyobraźnią, którzy jednak opierają się ściśle na zebranych informacjach. Dlatego też rozpoczęcie pracy poprzedza dokładna analiza potrzeb konkretnego klienta i odbiorcy mobilnej aplikacji.
Projektowanie aplikacji mobilnych zaczynamy od zebrania informacji na temat najważniejszych celów projektu – w ten sposób jesteśmy w stanie spełnić wszystkie założenia, co przekłada się na funkcjonalność późniejszej aplikacji. Zbieramy również dane dotyczące założeń biznesowych, systemowych i funkcjonalnych – dzięki temu nasza praca odpowiada ściśle oczekiwaniom naszego klienta, a wprowadzone rozwiązania opierają się na wszystkich poradach, wymaganiach i wyobrażeniach, jakie miał o końcowej aplikacji.
Analiza potrzeb zakłada ścisłą współpracę z klientem. Poznając daną branżę oraz konkretną firmę, dla której będziemy opracowywać aplikację, jesteśmy w stanie uwzględnić wszystkie specyficzne jej cechy. Co za tym idzie, efekt naszej pracy będzie lepiej dopasowany do sytuacji. Wiemy dobrze, że informacja to wiedza, a wiedza pozwala na lepszą pracę. Dlatego właśnie analiza potrzeb to podstawa jeśli chodzi o tworzenie aplikacji mobilnych w naszej firmie. Wykonujemy je dla platformy Android, iOS i Windows oraz aplikacji internetowych, dla firm, jak i dla prywatnych inwestorów.
Co nas wyróżnia? U nas projektowanie aplikacji mobilnych to prawdziwa sztuka, poprzedzona zaawansowanym zbieraniem informacji, które następnie są w profesjonalny sposób przetwarzane. Dlatego właśnie można nam zaufać – co pokazują liczne, solidnie wykonane aplikacje, będące efektem naszej dotychczasowej pracy. Jednocześnie nie boimy się wyzwań – warto się więc do nas zgłaszać ze wszelkimi ofertami.