Wsparcie

Warto wyobrazić sobie sytuację, gdy klient otrzymuje opracowaną aplikację – jednak jeśli sam nie jest informatykiem, ani żadnym specjalistą z branży, niewiele mógłby z nią zrobić. Dlatego nasze zadanie polega nie tylko na zebraniu i zanalizowaniu informacji, wykonaniu projektu i stworzeniu aplikacji. Dbamy także i o to, by opracowane przez nas oprogramowanie było należycie wykorzystywane! Każdy klient otrzymuje zatem od nas stosowne wsparcie na wszystkich możliwych polach, związanych z wdrożeniem aplikacji w życie.
Pomagamy w trakcie publikacji programu w sklepach, by każdy mógł ją bez trudu pobrać i by dla wszystkich była widoczna oraz łatwa do obsługi. Może się zdarzyć i tak, że ktoś będący kiedyś naszym klientem chce później rozbudować aplikację, dodając do niej kolejne funkcje, albo też jego aplikacja została opracowana przez kogoś innego, ale nie jest zadowolony z efektów i resztę udoskonaleń chce przekazać do wykonania innej firmie. Zajmujemy się kompleksową rozbudową już istniejących aplikacji. Nie jest przecież tak, że zostały opracowane raz na zawsze i nie mogą być w żaden sposób aktualizowane! We współczesnym świecie, gdzie wszystko dość szybko się zmienia, a użytkownicy oczekują kolejnych ulepszeń, takie postępowanie byłoby wręcz nierozsądne. Dlatego zajmuje nas nie tylko projektowanie aplikacji mobilnych i tworzenie aplikacji mobilnych – my je również rozbudowujemy i aktualizujemy.
Bywa, że coś na jakiś czas się zawiesza, coś się zepsuło, albo przestało działać poprawnie – maszyny i systemy informatyczne mają czasem gorsze okresy i różne wypadki. Dlatego nasza firma oferuje również wsparcie techniczne, pomagając klientom, gdy zdarzy się jakaś awaria. Działamy solidnie i szybko, by możliwie jak najprędzej usunąć usterkę. Zaufało nam wiele osób – nie tylko jeśli chodzi o tworzenie aplikacji mobilnych, ale też właśnie ich późniejszą obsługę. Klienci nie zostają pozostawieni sami sobie i w każdej chwili mogą na nas liczyć. Projektowanie aplikacji mobilnych to nasza pasja – dlatego dokładamy wszelkich starań, by wszystko działało jak należy!